- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ZMM5221B, ZMM5267B.pdfInformace o životním prostředí
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN zastarávání/ EOL
Select Discrete Devices 20/Feb/2014.pdfTechnické specifikace ZMM5246B-7
Technické specifikace Diodes Incorporated - ZMM5246B-7, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - ZMM5246B-7
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 16 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.5 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | Mini MELF |
| Série | - |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 17 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100 nA @ 12 V |
| Číslo základního produktu | ZMM5246 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated ZMM5246B-7.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ZMM5246B-7 | ZMM5245B-7 | ZMM5247B-7 | ZMM5248B-7 |
| Výrobce | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ZMM5246B-7 PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro ZMM5246B-7 - Diodes Incorporated.
ZMM5245B-7-FDiodes Incorporated
ZMM5246B-7-FDiodes Incorporated
ZMM5245BRectron USADIO ZENER GLASS 15V 500MW LL-34
ZMM5245B-RNM1Frontier Electronics
ZMM5247BRectron USADIO ZENER GLASS 17V 500MW LL-34
ZMM5248BRectron USADIO ZENER GLASS 18V 500MW LL-34
ZMM5246BRectron USADIO ZENER GLASS 16V 500MW LL-34Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.