- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
ZLLS500.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.163 | $0.16 |
Technické specifikace ZLLS500TA-50
Technické specifikace Diodes Incorporated - ZLLS500TA-50, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - ZLLS500TA-50
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 530 mV @ 500 mA |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 3 ns |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 10 µA @ 30 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 700mA |
| Kapacitní @ Vr, F | 16pF @ 30V, 1MHz |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated ZLLS500TA-50.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ZLLS500TA-79 | ZLLS500QTA | ZLLS500TA | ZLLS400TA-79 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ZLLS500TA-50 PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro ZLLS500TA-50 - Diodes Incorporated.
ZLLS500TC(ZLLS500TA)Diodes Incorporated
ZLLS400-7Diodes Incorporated
ZLLS3S50TADiodes Incorporated
ZLLS410-7Diodes Incorporated
ZLLS410TCDiodes IncorporatedDIODE SCHOTTKY 10V 750MA SOD323
ZLLS350SUNMATEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.