- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
US1A - US1M.pdfInformace o životním prostředí
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfTechnické specifikace US1M-13
Technické specifikace Diodes Incorporated - US1M-13, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - US1M-13
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.7 V @ 1 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | SMA |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 75 ns |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5 µA @ 1000 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1A |
| Kapacitní @ Vr, F | 10pF @ 4V, 1MHz |
| Číslo základního produktu | US1M |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated US1M-13.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | US1M-13-F | US1M-E3/5AT | US1M-AQ | US1M R3G |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diotec Semiconductor | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Reverse Time Recovery (TRR) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy US1M-13 PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro US1M-13 - Diodes Incorporated.
US1M-E3/61Electro-Films (EFI) / Vishay
US1M-E3-61TElectro-Films (EFI) / Vishay
US1MBruckewellUltra Fast DIODE 1A 1000V SMA
US1M-7-FDiodes Incorporated
US1M-E3/5ATVishay
US1M-13-F-73Diodes Incorporated
US1M-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
US1M T/RPANJIT
US1M 2K/R
US1M-AQDiotec SemiconductorDIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC
US1MDiotec SemiconductorDIODE GP 1KV 1A DO214AC SMA
US1M SMASK
US1M R1,00001PANJITVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.