- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.69 | $0.69 |
| 200+ | $0.267 | $53.40 |
| 500+ | $0.257 | $128.50 |
| 1000+ | $0.253 | $253.00 |
Technické specifikace KK3270050
Technické specifikace Diodes Incorporated - KK3270050, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - KK3270050
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | SaRonix-eCera™ KK |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.045' (1.15mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 32.768 kHz |
| Proud - Supply (Max) | 500µA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated KK3270050.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | KK3270052 | KK3270058 | KK3270051 | KK3270045 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Typ | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy KK3270050 PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro KK3270050 - Diodes Incorporated.
KK3270057Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270063Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270046QDiodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270065Diodes Incorporated
KK3270058Diodes IncorporatedXTAL OSC XO SMD
KK3270068Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270064Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270049ZDiodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.