- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DMN2036UCB4.pdfInformace o životním prostředí
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.15 | $0.75 |
| 50+ | $0.132 | $6.60 |
| 150+ | $0.125 | $18.75 |
| 500+ | $0.115 | $57.50 |
| 3000+ | $0.111 | $333.00 |
| 6000+ | $0.108 | $648.00 |
Technické specifikace DMN2036UCB4-7
Technické specifikace Diodes Incorporated - DMN2036UCB4-7, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - DMN2036UCB4-7
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Vgs (th) (max) 'Id | - |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | X2-WLB1616-4 |
| Série | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - |
| Power - Max | 1.45W |
| Paket / krabice | 4-XFBGA, WLBGA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 12.6nC @ 4.5V |
| FET Feature | - |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - |
| Konfigurace | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| Číslo základního produktu | DMN2036 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated DMN2036UCB4-7.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DMN2030UCA4-7 | DMN2040LTS-13 | DMN2029USD-13 | DMN2040LSD-13 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Konfigurace | - | - | - | S/H-ADC |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - | - | - | - |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Vgs (th) (max) 'Id | - | - | - | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy DMN2036UCB4-7 PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro DMN2036UCB4-7 - Diodes Incorporated.
DMN2029USD-13Diodes IncorporatedMOSFET 2N-CH 20V 5.8A 8SO
DMN2030UCA4-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V~24V X4-DSN1111-
DMN2029USD-13 MOSDiodes Incorporated
DMN2029UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 6.8A TSOT26
DMN2040DTS-13Diodes Incorporated
DMN2029USDDiodes Incorporated
DMN2035UCB4-7Diodes Incorporated
DMN2041L-7 MOSDiodes Incorporated
DMN2029UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 6.8A TSOT26
DMN2040UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 6.7A TSOT26 T&R
DMN2040UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 6.7A TSOT26 T&R
DMN2033LSD-13N/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.