- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
BZX84C2V4 - BZX84C51.pdfInformace o životním prostředí
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.035 | $0.35 |
| 100+ | $0.029 | $2.90 |
| 300+ | $0.025 | $7.50 |
| 3000+ | $0.023 | $69.00 |
| 6000+ | $0.021 | $126.00 |
| 9000+ | $0.02 | $180.00 |
Technické specifikace BZX84C12Q-7-F
Technické specifikace Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 12 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerance | ±5.42% |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 |
| Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Power - Max | 300 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 25 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100 nA @ 8 V |
| Číslo základního produktu | BZX84 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated BZX84C12Q-7-F.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BZX84C12T-7-F | BZX84C12Q-13-F | BZX84C12HE3-TP | BZX84C12VLFHT116 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | Rohm Semiconductor |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy BZX84C12Q-7-F PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro BZX84C12Q-7-F - Diodes Incorporated.
BZX84C12HE3-TPMicro Commercial Co350MW ZENER SOT-23
BZX84C12VSTMicroelectronics
BZX84C12TYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SOTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.