- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Sestava/původ PCN
Additional A/T Site 20/Jun/2016.pdfDatasheets
AP1688.pdfInformace o životním prostředí
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN zastarávání/ EOL
Mult Dev EOL 15/Oct/2019.pdfTechnické specifikace AP1688MTR-G1
Technické specifikace Diodes Incorporated - AP1688MTR-G1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - AP1688MTR-G1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Napájení (Min) | 12V |
| Napětí - Napájení (Max) | 21V |
| Napětí - Výstup | - |
| Typ | AC DC Offline Switcher |
| topologie | Step-Down (Buck) |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SO |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vnitřní Switch (y) | No |
| Frekvence | - |
| stmívání | - |
| Aktuální - Výstup / Channel | - |
| Číslo základního produktu | AP1688 |
| Aplikace | Lighting |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated AP1688MTR-G1.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AP1682MTR-PG1 | AP1684MTR-G1 | AP1682MTR-XMG1 | AP1682MTR-XG1 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Napětí - Výstup | - | - | - | - |
| stmívání | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Napájení (Max) | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální - Výstup / Channel | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Napájení (Min) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vnitřní Switch (y) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AP1688MTR-G1 PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro AP1688MTR-G1 - Diodes Incorporated.
AP1685P-G1Diodes Incorporated
AP1694AS-14Diodes Incorporated
AP1684AMTR-G1Diodes IncorporatedIC LED DRIVER OFFL 150MA 8SOIC
AP1690M-G1BCDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.