- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
RCL e3 Series Datasheet.pdfDatasheets
RCL e3 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.054 | $0.05 |
Technické specifikace RCL06126K81FKEA
Technické specifikace Vishay Dale - RCL06126K81FKEA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Dale - RCL06126K81FKEA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0612 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| Série | RCL |
| Režim panel | 6.81 kOhms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.75W, 3/4W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Dale RCL06126K81FKEA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RCL06126K19FKEA | RCL06126K80FKEA | RCL06126K98FKEA | RCL06126K20FKEA |
| Výrobce | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Složení | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RCL06126K81FKEA PDF a dokumentaci Vishay Dale pro RCL06126K81FKEA - Vishay Dale.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.