- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
IM Series.pdfPCN zastarávání/ EOL
IM Series, 16/Jan/2017.pdfTechnické specifikace IM04EB4R7K
Technické specifikace Vishay Dale - IM04EB4R7K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Dale - IM04EB4R7K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Typ | Molded |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | IM |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 33 @ 7.9MHz |
| Paket / krabice | Axial |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Phenolic |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9 MHz |
| indukčnost | 4.7 µH |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 90MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.6Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 260 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Dale IM04EB4R7K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IM04EB2R7K | IM04EB3R3K | IM04EB470J | IM04EB3R9K |
| Výrobce | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy IM04EB4R7K PDF a dokumentaci Vishay Dale pro IM04EB4R7K - Vishay Dale.
IM04EB391JVishay DaleFIXED IND 390UH 105MA 16.3OHM TH
IM04EB680JVishay DaleFIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH
IM04EB331JVishay DaleFIXED IND 330UH 123MA 12 OHM TH
IM04EB750JVishay DaleFIXED IND 75UH 147MA 3.7 OHM TH
IM04EB620JVishay DaleFIXED IND 62UH 160MA 3.15 OHM TH
IM04EB470JVishay DaleFIXED IND 47UH 170MA 2.75 OHM TH
IM04EB681JVishay DaleFIXED IND 680UH 81MA 27.2 OHM TH
IM04EB471JVishay DaleFIXED IND 470UH 100MA 17.9OHM TH
IM04EB820JVishay DaleFIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM TH
IM04EB3R9KVishay DaleFIXED IND 3.9UH 280MA 2.3 OHM TH
IM04EB821JVishay DaleFIXED IND 820UH 77MA 30 OHM TH
IM04EB8R2JVishay DaleFIXED IND 8.2UH 360MA 600MOHM THVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.