- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
IDCP3020 Series.pdfDatasheets
IDCP3020 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.23 | $0.23 |
| 200+ | $0.089 | $17.80 |
| 500+ | $0.086 | $43.00 |
| 1000+ | $0.085 | $85.00 |
Technické specifikace IDCP3020ER680K
Technické specifikace Vishay Dale - IDCP3020ER680K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Dale - IDCP3020ER680K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | IDCP-3020 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.52 MHz |
| indukčnost | 68 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 280mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 850 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Dale IDCP3020ER680K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IDCP3020ER680M | IDCP3020ER820M | IDCP3020ER560M | IDCP3020ER331K |
| Výrobce | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| indukčnost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy IDCP3020ER680K PDF a dokumentaci Vishay Dale pro IDCP3020ER680K - Vishay Dale.
IDCP3020ER471MVishay DaleFIXED IND 470UH 340MA 1.96OHM SM
IDCP3020ER470MVishay DaleFIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
IDCP3020ER391MVishay DaleFIXED IND 390UH 360MA 1.77OHM SM
IDCP3114ER181MVishay DaleFIXED IND 180UH 360MA 1.02OHM SM
IDCP3020ER820MVishay DaleFIXED IND 82UH 780MA 370MOHM SMD
IDCP3020ER560MVishay DaleFIXED IND 56UH 940MA 240MOHM SMD
IDCP3020ER271MVishay DaleFIXED IND 270UH 420MA 1.11OHM SM
IDCP3020ER330MVishay DaleFIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
IDCP3114ER220KVishay DaleFIXED IND 22UH 1.07A 130MOHM SMD
IDCP3020ER331KVishay DaleFIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
IDCP3114ER100MVishay DaleFIXED IND 10UH 1.44A 80 MOHM SMD
IDCP3114ER121MVishay DaleFIXED IND 120UH 490MA 540MOHM SM
IDCP3114ER220MVishay DaleFIXED IND 22UH 1.07A 130MOHM SMD
IDCP3020ER331MVishay DaleFIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
IDCP3020ER680MVishay DaleFIXED IND 68UH 850MA 280MOHM SMD
IDCP3114ER101MVishay DaleFIXED IND 100UH 510MA 480MOHM SM
IDCP3020ER390MVishay DaleFIXED IND 39UH 1.1A 160 MOHM SMD
IDCP3114ER221MVishay DaleFIXED IND 220UH 310MA 1.2OHM SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.