- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfDatasheets
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.052 | $0.05 |
Technické specifikace CRCW25121K80JNEH
Technické specifikace Vishay Dale - CRCW25121K80JNEH, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Dale - CRCW25121K80JNEH
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Série | CRCW |
| Režim panel | 1.8 kOhms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 1W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| Číslo základního produktu | CRCW2512 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Dale CRCW25121K80JNEH.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CRCW25121K80JNEGHP | CRCW25121K80JNEHHP | CRCW25121K80JNEG | CRCW25121K80JNTG |
| Výrobce | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Složení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Režim panel | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CRCW25121K80JNEH PDF a dokumentaci Vishay Dale pro CRCW25121K80JNEH - Vishay Dale.
CRCW25121K80JNEHHPVishay DaleCRCW2512-HP 200 1K8 5% E82 E3
CRCW25121K78FHEGPVishay DaleRES SMD 1.78K OHM 1% 1W 2512Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.