- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Multiple Devices Location 29/Nov/2019.pdfNávrh/specifikace PCN
Resistance Value Marking 26/Mar/2018.pdfHTML Datasheet
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfDatasheets
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
Technické specifikace CRCW06036R04FKEA
Technické specifikace Vishay Dale - CRCW06036R04FKEA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Dale - CRCW06036R04FKEA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Série | CRCW |
| Režim panel | 6.04 Ohms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| Číslo základního produktu | CRCW0603 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Dale CRCW06036R04FKEA.
| Atribut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | CRCW06036R04FKEA | C0402C102MMGEC |
| Výrobce | Vishay Dale | KEMET |
| Poruchovost | - | - |
| Příkon (W) | 0.1W, 1/10W | - |
| Režim panel | 6.04 Ohms | - |
| Dodavatel zařízení Package | 0603 | - |
| Složení | Thick Film | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | - |
| hodnocení | AEC-Q200 | - |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Číslo základního produktu | CRCW0603 | C0402C |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | 0402 (1005 Metric) |
| Tolerance | ±1% | ±20% |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Výška - Sedící (Max) | 0.020" (0.50mm) | - |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Low ESL |
| Série | CRCW | ESD SMD Comm C0G |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | C0G, NP0 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | -55°C ~ 125°C |
Stáhněte si datové listy CRCW06036R04FKEA PDF a dokumentaci Vishay Dale pro CRCW06036R04FKEA - Vishay Dale.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.