- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.60 | $9.60 |
Technické specifikace DT024B-190-W-2
Technické specifikace AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-W-2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-W-2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Napětí - Výstup | 19V |
| Napětí - Vstup | 100 ~ 240 VAC |
| Série | DT024B (24W) |
| Příkon (W) | 24 W |
| Balík | Case |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| výstupní konektor | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. |
| Typ vstupu | IEC 320-C6 |
| Formulář | Desktop |
| Účinnost | Level VI |
| Proud - výstup (Max) | 1.3A |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako AUTEC POWER SYSTEMS DT024B-190-W-2.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DT024B-190-W-SUSB | DT024B-190-W-TN | DT024B-190-W-MUSB | DT024B-190-W-5 |
| Výrobce | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| výstupní konektor | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup | - | - | - | - |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Formulář | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
DT024B-190-V-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-3AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-W-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USBCAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.