- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
ECH381VM-XXP.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.156 | $1.16 |
Technické specifikace ECH381VM-06P
Technické specifikace Dinkle Corporation, USA - ECH381VM-06P, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Dinkle Corporation, USA - ECH381VM-06P
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | DINKLE Corporation USA |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 A |
| Napětí - IEC | 320 A |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| styl koncovky | Solder |
| Série | ECH381VM |
| Pozice za úroveň | 6 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.150" (3.81mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 120°C |
| Počet poloh | 6 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | Mating Flange |
| Proud - UL | 8 A |
| Proud - IEC | 14A |
| Barva | Green |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| HTSUS | 9536.90.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Dinkle Corporation, USA ECH381VM-06P.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ECH381VM-04P | ECH381VM-05P | ECH381VM-03P | ECH381VM-02P |
| Výrobce | Dinkle Corporation, USA | Dinkle Corporation, USA | Dinkle Corporation, USA | Dinkle Corporation, USA |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ECH381VM-06P PDF a dokumentaci Dinkle Corporation, USA pro ECH381VM-06P - Dinkle Corporation, USA.
ECH381VM-05PDinkle Corporation, USATERM BLK 5POS 3.81mm HDRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.