- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SP(I,P,B)80N03S2-03.pdfDalší související dokumenty
Part Number Guide.pdfPCN zastarávání/ EOL
Multiple Devices 22/Feb/2008.pdfTechnické specifikace SPP80N03S2-03
Technické specifikace Infineon Technologies - SPP80N03S2-03, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - SPP80N03S2-03
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Vgs (th) (max) 'Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | PG-TO220-3-1 |
| Série | OptiMOS™ |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 3.4mOhm @ 80A, 10V |
| Ztráta energie (Max) | 300W (Tc) |
| Paket / krabice | TO-220-3 |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 7020 pF @ 25 V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 150 nC @ 10 V |
| Typ FET | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 30 V |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 80A (Tc) |
| Číslo základního produktu | SPP80N |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies SPP80N03S2-03.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SPP80N03S2L-03 | SPP80N03S2L-06 | SPP80N03S2L04AKSA1 | SPP80N03S2L05 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Vgs (th) (max) 'Id | - | - | - | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ztráta energie (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy SPP80N03S2-03 PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro SPP80N03S2-03 - Infineon Technologies.
SPP80N03S2L05Infineon TechnologiesN-CHANNEL POWER MOSFET
SPP80N03S2L-04 2N03L04Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
SPP80N03S2-04Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
SPP80N03S2L-05 2N03L05Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
SPP80N03S2L-05Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
SPP7401S32RG
SPP7401S32RGBVBSEMI
SPP80N03S2L-04VBSEMI
SPP7465SYNCPOWER
SPP80N03L
SPP7407S32RGBVBSEMI
SPP7N60BFSC
SPP7407S32RGSYNC
SPP7465S8RGBSYNCPOWERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.