- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
XE164xN.pdfDalší související dokumenty
Part Number Guide.pdfTechnické specifikace SAK-XE164KN-16F80L AA
Technické specifikace Infineon Technologies - SAK-XE164KN-16F80L AA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - SAK-XE164KN-16F80L AA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | PG-LQFP-100-8 |
| Rychlost | 80MHz |
| Série | XE16x |
| RAM Size | 18K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Periferní zařízení | I²S, POR, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 100-LQFP Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Počet I / O | 75 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 11x10b |
| jádro Velikost | 16-Bit |
| core | C166SV2 |
| Připojení | EBI/EMI, I²C, LINbus, SPI, SSC, UART/USART, USI |
| Číslo základního produktu | SAK-XE164 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies SAK-XE164KN-16F80L AA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SAK-XE164HN-16F80L AA | SAK-XE164KN-40F80L AA | SAK-XE164KN-24F80L AA | SAK-XE164KM-72F80L AA |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Připojení | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| core | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SAK-XE164KN-16F80L AA PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro SAK-XE164KN-16F80L AA - Infineon Technologies.
SAK-XE167FM72F80LAAKXQMA1Infineon Technologies16-BIT FLASH RISC MCU
SAK-XE167FM-72F80LRABCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
SAK-XE167FM-72F80LInfineon
SAK-XE167FM-72F80LRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.