- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.073 | $6.07 |
| 200+ | $2.35 | $470.00 |
| 500+ | $2.268 | $1,134.00 |
| 1000+ | $2.227 | $2,227.00 |
Technické specifikace S40410081B1B1I000
Technické specifikace Infineon Technologies - S40410081B1B1I000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - S40410081B1B1I000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | FLASH - NAND |
| Dodavatel zařízení Package | 153-VFBGA |
| Série | e.MMC 1B1 |
| Paket / krabice | 153-VFBGA |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 8Gbit |
| Paměťová organizace | 1G x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | FLASH |
| Frekvence hodin | 200 MHz |
| Číslo základního produktu | S40410081 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies S40410081B1B1I000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | S40410081B1B1I003 | S40410081B1B1W000 | S40410081B1B2I000 | S40410081B1B1W000 |
| Výrobce | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Spansion |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Technika | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy S40410081B1B1I000 PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro S40410081B1B1I000 - Infineon Technologies.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.