- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
FL512S/FL01GS Wafer Fab 17/Mar/2021.pdfDatasheets
S25FL512S.pdfHTML Datasheet
S25FL512S.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.06 | $6.06 |
| 10+ | $5.314 | $53.14 |
| 25+ | $4.858 | $121.45 |
| 100+ | $4.476 | $447.60 |
Technické specifikace S25FL512SAGMFIR10
Technické specifikace Infineon Technologies - S25FL512SAGMFIR10, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - S25FL512SAGMFIR10
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | FLASH - NOR |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | FL-S |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 512Mbit |
| Paměťová organizace | 64M x 8 |
| Paměťové rozhraní | SPI - Quad I/O |
| Formát paměti | FLASH |
| Frekvence hodin | 133 MHz |
| Číslo základního produktu | S25FL512 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies S25FL512SAGMFIR10.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | S25FL512SAGMFMR10 | S25FL512SAGMFMR10 | S25FL512SAGMFI010 | S25FL512SAGMFIR13 |
| Výrobce | Nexperia USA Inc. | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Technika | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy S25FL512SAGMFIR10 PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro S25FL512SAGMFIR10 - Infineon Technologies.
S25FL512SAGMFMR10Nexperia USA Inc.S25FL512S - 512-Mbit, 3.0V CMOSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.