- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
MB90340E Series.pdfTechnické specifikace MB90F342CASPFR-G
Technické specifikace Infineon Technologies - MB90F342CASPFR-G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - MB90F342CASPFR-G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3.5V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 100-QFP (14x20) |
| Rychlost | 24MHz |
| Série | F²MC-16LX MB90340 |
| RAM Size | 16K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 256KB (256K x 8) |
| Periferní zařízení | DMA, POR, WDT |
| Paket / krabice | 100-BQFP |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | External |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Počet I / O | 82 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 24x8/10b |
| jádro Velikost | 16-Bit |
| core | F²MC-16LX |
| Připojení | CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, SCI, UART/USART |
| Číslo základního produktu | MB90F342 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies MB90F342CASPFR-G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MB90F342CASPFR-GS-N2E1 | MB90F342CASPFR-GS | MB90F342CASPFR-GSE1 | MB90F342CAPFR-G |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MB90F342CASPFR-G PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro MB90F342CASPFR-G - Infineon Technologies.
MB90F342CASPMC-GSE1Fujitsu Electronics America, Inc.
MB90F342CAPF-G-JNE1Infineon TechnologiesIC AUTO MCU 100QFP
MB90F342CAFujitsu Electronics America, Inc.
MB90F342CEPF-GE1Infineon TechnologiesIC ANALOGVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.