- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace MB89191APF-G-608-ER-RE1
Technické specifikace Infineon Technologies - MB89191APF-G-608-ER-RE1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - MB89191APF-G-608-ER-RE1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.2V ~ 6V |
| Dodavatel zařízení Package | 28-SOP |
| Rychlost | 4.2MHz |
| Série | F²MC-8L MB89190A |
| RAM Size | 128 x 8 |
| Typ programu Paměť | Mask ROM |
| Program Memory Size | 4KB (4K x 8) |
| Periferní zařízení | POR, WDT |
| Paket / krabice | 28-SOIC (0.342', 8.69mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | External |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 16 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 8x8b |
| jádro Velikost | 8-Bit |
| core | F²MC-8L |
| Připojení | Serial I/O |
| Číslo základního produktu | MB89191 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies MB89191APF-G-608-ER-RE1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MB89191APF-G-308-ER-RE1 | MB89191APF-G-576-ER-RE1 | MB89191APF-G-587-ER-RE1 | MB89191APF-G-657-ER-RE1 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| core | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy MB89191APF-G-608-ER-RE1 PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro MB89191APF-G-608-ER-RE1 - Infineon Technologies.
MB89191APF-G-587-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-347-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-308-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-507-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-BND-RInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-ERE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-ER-RInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-568-ERE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-536-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-641-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-BND-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.