- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Sestava/původ PCN
Assembly Site Addition 17/Dec/2014.pdfNávrh/specifikace PCN
CEL8240 Mold Compound 24/Mar/2014.pdfPCN zastarávání/ EOL
EOL 11/Mar/2016.pdfDatasheets
IRS2530D(S).pdfDalší související dokumenty
Part Number Guide.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.875 | $0.88 |
| 200+ | $0.34 | $68.00 |
| 500+ | $0.327 | $163.50 |
| 1000+ | $0.321 | $321.00 |
Technické specifikace IRS2530DPBF
Technické specifikace Infineon Technologies - IRS2530DPBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - IRS2530DPBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply | 11.5V ~ 16.6V |
| Typ | Ballast Controller |
| Dodavatel zařízení Package | 8-PDIP |
| Série | DIM8™ |
| Paket / krabice | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Frekvence | 34.2kHz ~ 115kHz |
| stmívání | Yes |
| Proud - Supply | 5 mA |
| Proud - Výstupní zdroj / Sink | - |
| Číslo základního produktu | IRS2530 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies IRS2530DPBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IRS2530DSTRPBF | IRS2530DSPBF | IRS2538DSPBF | IRS2538DSTRPBF |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Výstupní zdroj / Sink | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| stmívání | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy IRS2530DPBF PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro IRS2530DPBF - Infineon Technologies.
IRS2511STRPBFIR
IRS2530DIR
IRS2530DSTRIR
IRS2520DIR
IRS2509TRPBF.IR
IRS2538DSTRPBF.IR
IRS2540IR
IRS2511SIR
IRS2511STRPBF.IR
IRS2520DSIRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.