- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Návrh/specifikace PCN
Mult Dev Label Chgs Aug/2020.pdfSestava/původ PCN
Mult Dev Site Add 28/Aug/2020.pdfDalší související dokumenty
Part Number Guide.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.859 | $0.86 |
| 10+ | $0.719 | $7.19 |
| 30+ | $0.642 | $19.26 |
| 100+ | $0.554 | $55.40 |
| 500+ | $0.515 | $257.50 |
| 1000+ | $0.498 | $498.00 |
Technické specifikace IRS2153DSTRPBF
Technické specifikace Infineon Technologies - IRS2153DSTRPBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - IRS2153DSTRPBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply | 10V ~ 15.4V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 120ns, 50ns |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| vstupní frekvence | 2 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Logické napětí - VIL, VIH | - |
| Typ vstupu | RC Input Circuit |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap) | 600 V |
| Typ brány | N-Channel MOSFET |
| Řízená konfigurace | Half-Bridge |
| Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) | 180mA, 260mA |
| Base-emiter (Max) | Synchronous |
| Číslo základního produktu | IRS2153 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies IRS2153DSTRPBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IRS21531DSTRPBF | IRS2153DSPBF | IRS2153DPBF | IRS21531DPBF |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Base-emiter (Max) | - | - | - | - |
| Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Řízená konfigurace | - | - | - | - |
| Typ brány | - | - | - | - |
| Logické napětí - VIL, VIH | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| vstupní frekvence | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy IRS2153DSTRPBF PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro IRS2153DSTRPBF - Infineon Technologies.
IRS21531DSPBFInfineon
IRS21531DSInfineon
IRS21541CDInfineon TechnologiesIC LED DRIVER CONTROLLER DIE
IRS2153SIR
IRS2153DSIR
IRS21561DIR
IRS21571DSIR
IRS2153DSTIR
IRS2153DIR
IRS21561DSIR
IRS21571DIR
IRS2153STRPBFIRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.