- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.524 | $6.52 |
Technické specifikace CY9AF341MABGL-GK9E1
Technické specifikace Infineon Technologies - CY9AF341MABGL-GK9E1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - CY9AF341MABGL-GK9E1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 1.65V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 96-FBGA (6x6) |
| Rychlost | 40MHz |
| Série | FM3 MB9A340NB |
| RAM Size | 16K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 96KB (96K x 8) |
| Periferní zařízení | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 96-LFBGA |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tray |
| oscilátor Type | External, Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 66 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 17x12b SAR |
| jádro Velikost | 32-Bit |
| core | ARM® Cortex®-M3 |
| Připojení | CSIO, EBI/EMI, I²C, UART/USART, USB |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies CY9AF341MABGL-GK9E1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY9AF341MABGL-G-102K9E1 | CY9AF341NABGL-GK9E1 | CY9AF341MBBGL-GK9E1 | CY9AF341MABGL-G-XXXE1 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| core | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
CY9AF341MAPMC-G-JNE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341LAPMC1-G-JNE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341NABGL-GK9E1Infineon TechnologiesIC MCU 32BIT 96KB FLASH 112FBGA
CY9AF341MABGL-G-XXXE1Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341MBPMC-G-JNE2Infineon TechnologiesIC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
CY9AF341NAPMC-G-JNE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341MABGL-G-102K9E1Infineon TechnologiesIC MCU 32BIT 96KB FLASH 96FBGA
CY9AF341LAPMC-G-JNE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341LAQN-G-AVE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341MAPMC1-G-JNE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUS
CY9AF341NAPQC-G-JNE2Infineon TechnologiesMULTI-MARKET MCUSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.