- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.543 | $3.54 |
Technické specifikace CY8C4124PVA-S432
Technické specifikace Infineon Technologies - CY8C4124PVA-S432, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - CY8C4124PVA-S432
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 1.71V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 28-SSOP |
| Rychlost | 24MHz |
| Série | Automotive, AEC-Q100, PSOC® 4 CY8C4100S Plus |
| RAM Size | 4K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset, CapSense, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 24 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 16x10b, 12x12b SAR; D/A 2x7b |
| jádro Velikost | 32-Bit |
| core | ARM® Cortex®-M0+ |
| Připojení | I²C, IrDA, LINbus, Microwire, SmartCard, SPI, SSP, UART/USART |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies CY8C4124PVA-S432.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY8C4124PVA-S432T | CY8C4124PVA-S412 | CY8C4124PVA-S422T | CY8C4124PVE-S432 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| core | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
CY8C4124PVA-S412Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVE-S422Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-442ZTInfineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
CY8C4124PVA-S422Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVE-S432TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-442ZInfineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
CY8C4124PVI-432TInfineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
CY8C4124PVE-S412TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVE-S422TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVE-S412Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-442TInfineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
CY8C4124LQS-S433TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-S412TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVE-S432Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-S432TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-S422TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-442Infineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.