- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
2.73KHz.pdfPCN jiné
2.73KHz.pdfTechnické specifikace CY8C21534B-24PVXI
Technické specifikace Infineon Technologies - CY8C21534B-24PVXI, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - CY8C21534B-24PVXI
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.4V ~ 5.25V |
| Dodavatel zařízení Package | 28-SSOP |
| Rychlost | 24MHz |
| Série | PSOC®1 CY8C21xxx |
| RAM Size | 512 x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 8KB (8K x 8) |
| Periferní zařízení | POR, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 24 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 28x8b |
| jádro Velikost | 8-Bit |
| core | M8C |
| Připojení | I²C, SPI, UART/USART |
| Číslo základního produktu | CY8C21534 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies CY8C21534B-24PVXI.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY8C21534B-24PVXIT | CY8C21534-24PVXIKA | CY8C21534-24PVXIT | CY8C21534-24PVXI |
| Výrobce | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| core | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| RAM Size | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CY8C21534B-24PVXI PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro CY8C21534B-24PVXI - Infineon Technologies.
CY8C21534B-24PVXITInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
CY8C21534-24PVXIInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
CY8C21534-24PVXITInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
CY8C21534-12PVXETInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
CY8C21534-24PVXATInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
CY8C21634-24LFXITVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.