- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
Qualification Tape Supplier 18/Mar/2014.pdfPCN zastarávání/ EOL
Mult Device EOL 17/Sep/2017.pdf Mult Devices 12/Oct/2017.pdf Mult Dev REV 12/Jun/2018.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace CY7C1356C-166AXCT
Technické specifikace Infineon Technologies - CY7C1356C-166AXCT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - CY7C1356C-166AXCT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 3.135V ~ 3.6V |
| Technika | SRAM - Synchronous, SDR |
| Dodavatel zařízení Package | 100-TQFP (14x20) |
| Série | NoBL™ |
| Paket / krabice | 100-LQFP |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 9Mbit |
| Paměťová organizace | 512K x 18 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | SRAM |
| Frekvence hodin | 166 MHz |
| Číslo základního produktu | CY7C1356 |
| přístupová doba | 3.5 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies CY7C1356C-166AXCT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY7C1356CV25-166AXCT | CY7C1356CV25-166AXC | CY7C1356C-166AXC | CY7C1356C-166AXIT |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technika | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy CY7C1356C-166AXCT PDF a dokumentaci Infineon Technologies pro CY7C1356C-166AXCT - Infineon Technologies.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.