- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.544 | $1.54 |
| 200+ | $0.598 | $119.60 |
| 500+ | $0.576 | $288.00 |
| 1000+ | $0.567 | $567.00 |
Technické specifikace BTS141E3045ANTMA1
Technické specifikace Infineon Technologies - BTS141E3045ANTMA1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Infineon Technologies - BTS141E3045ANTMA1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 60V |
| Typ přepínače | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | PG-TO220-3-5 |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 25mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | N-Channel |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | Low Side |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Funkce | Auto Restart, Slew Rate Controlled |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Proud - výstup (Max) | 12A |
| Číslo základního produktu | BTS141 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Infineon Technologies BTS141E3045ANTMA1.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BTS141E3064NKSA1 | BTS141 E3045A | BTS141NKSA1 | BTS142DAKSA1 |
| Výrobce | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Napětí - Load | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Rds On (typ) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ochrana proti poruchám | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ přepínače | - | - | - | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
BTS140AEssentra ComponentsHEX STANDOFF #6-32 BRASS 1-1/4"
BTS141 E3045Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS142D MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141TC BTS141 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141TCCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS1420Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS142DCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141E3045ACypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141BLSA1INFINEONTECHVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.