- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
F18 Series.pdfTechnické specifikace F1892HD400
Technické specifikace Sensata-Crydom - F1892HD400, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sensata-Crydom - F1892HD400
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Crydom / Sensata Technologies |
| Napětí - Off State | 400 V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 3 V |
| Struktura | Series Connection - SCR/Diode |
| Série | F18 |
| Paket / krabice | Module |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet SCR, diody | 1 SCR, 1 Diode |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 1950A @ 60Hz |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 150 mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sensata-Crydom F1892HD400.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | F1892HD1400 | F1892DH1400 | F1892HD1600 | F1892HD1000 |
| Výrobce | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Struktura | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet SCR, diody | - | - | - | - |
| Napětí - Off State | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy F1892HD400 PDF a dokumentaci Sensata-Crydom pro F1892HD400 - Sensata-Crydom.
F1892DH1600Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 90A 600VAC
F1892RD600Sensata-CrydomDIODE MODULE 600V 90A
F1892H4000Crydom / Sensata TechnologiesIGBT Module
F1892RD1200Sensata-CrydomDIODE MODULE 1.2KV 90A
F1892RD400Sensata-CrydomDIODE MODULE 400V 90A
F1892DH1400Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 90A 530VAC
F1892DH400Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 90A 120VAC
F1892SD12CYNTECIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.