- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
9200 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.599 | $5.60 |
Technické specifikace 9290-05-20
Technické specifikace Coto Technology - 9290-05-20, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Coto Technology - 9290-05-20
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Coto Technology |
| styl koncovky | J Lead |
| spínací napětí | 200VAC, 200VDC - Max |
| Série | 9290 |
| Doba uvolnění | 0.1 ms |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C |
| vypínací čas | 0.4 ms |
| Musí uvolnit napětí | 0.4 VDC |
| Musí provozovat napětí | 3.75 VDC |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Funkce | Magnetic Shield |
| Kontakt Rating (aktuální) | 500 mA |
| Materiál kontaktu | - |
| Kontaktní formulář | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 160 Ohms |
| Coil Power | - |
| Coil Current | 31.3 mA |
| Číslo základního produktu | 9290 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Coto Technology 9290-05-20.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 9290-05-20TR | 9290-05-00TR | 9290-05-00 | 9290-12-20 |
| Výrobce | Coto Technology | Coto Technology | Coto Technology | Coto Technology |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Musí uvolnit napětí | - | - | - | - |
| Coil Power | - | - | - | - |
| Coil Current | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Kontaktní formulář | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| vypínací čas | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| spínací napětí | - | - | - | - |
| Odpor cívky | - | - | - | - |
| Typ cívky | - | - | - | - |
| Coil Voltage | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Musí provozovat napětí | - | - | - | - |
| Kontakt Rating (aktuální) | - | - | - | - |
| Doba uvolnění | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Stáhněte si datové listy 9290-05-20 PDF a dokumentaci Coto Technology pro 9290-05-20 - Coto Technology.
9290-12-20TRCoto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 12V
929004-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SOCKET 20-22AWG CRIMP GOLD
929008-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SOCKET 20-22AWG CRIMP GOLD
9290-12-20Coto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 12V
9290-05-20TRCoto TechnologyRELAY RF SPST-NO 500MA 5V
929025-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SOCKET 14-16AWG CRIMP GOLD
9290.7Conta-Clip, Inc.TERMINAL MARKER/POCKET-MAXICARD
929-5006Eisele ConnectorsScrew-in connector,M5,8/6
929-4804Eisele ConnectorsScrew-in connector,M7,6/4" STAIN
929-4604Eisele ConnectorsScrew-in connector,M6,6/4" STAIN
929-4806Eisele ConnectorsScrew-in connector, M7, 8/6 STAI
929-5004Eisele ConnectorsScrew-in connector,M5,6/4
929-5002Eisele ConnectorsScrew-in connector,M5,4/2
929-4863Eisele ConnectorsScrew-in connector,M7,1/4" STAINVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.