- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.584 | $9.58 |
| 200+ | $3.825 | $765.00 |
| 500+ | $3.697 | $1,848.50 |
| 1000+ | $3.633 | $3,633.00 |
Technické specifikace 17-150254
Technické specifikace Conec - 17-150254, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Conec - 17-150254
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Conec |
| Wire Gauge | - |
| napìtí | 100V |
| Ukončení | IDC |
| stínění | Shielded |
| Shield Materiál | Copper Alloy |
| Série | - |
| hodnocení | Cat6a |
| Balík | Bulk |
| Počet poloh / kontaktù | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Délka | 2.343' (59.50mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Materiál krytu | Polycarbonate (PC) |
| Funkce | Circular Threaded Coupling |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.2 A |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Plug |
| Barva | Translucent - Clear |
| Typ kabelu | Flat Oval Cable, Solid or Stranded Wires |
| Číslo základního produktu | 17-1502 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Conec 17-150254.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 17-150284 | 17-150244 | 17-150234 | 17-150274 |
| Výrobce | Conec | Conec | Conec | Conec |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Délka | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Počet poloh / kontaktù | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Shield Materiál | - | - | - | - |
| Typ kabelu | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Barva | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 17-150254 PDF a dokumentaci Conec pro 17-150254 - Conec.
17-150244ConecPLUG ASSY RJ45 CAT.6A
17-160004ConecCONN RJ45 CAT.6A RCPT
17-150144ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150154ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150174ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150264ConecPLUG ASSY RJ45 CAT.6A
17-150214ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-19-076-0 REV -Amphenol Aerospace OperationsLJT 32C 32#20 PIN PLUG SPL
17-150164ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-200011ConecADAPTER USB A RCPT TO USB A RCPTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.