- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.399 | $0.40 |
| 10+ | $0.324 | $3.24 |
| 30+ | $0.288 | $8.64 |
| 100+ | $0.25 | $25.00 |
| 500+ | $0.228 | $114.00 |
| 1000+ | $0.217 | $217.00 |
Technické specifikace CPDQR5V0HE-HF
Technické specifikace Comchip Technology - CPDQR5V0HE-HF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Comchip Technology - CPDQR5V0HE-HF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 5V (Max) |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 16V |
| Napětí - porucha (Min) | 5.5V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | 0402C/SOD-923F |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 128W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0402 (1006 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8A (8/20µs) |
| Kapacitní @ Frekvence | 15pF @ 1MHz |
| Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základního produktu | CPDQR5 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Comchip Technology CPDQR5V0HE-HF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CPDQT5V0HE-HF | CPDQR5V0H-HF | CPDQR5V0U-HF | CPDQR5V0UP-HF |
| Výrobce | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy CPDQR5V0HE-HF PDF a dokumentaci Comchip Technology pro CPDQR5V0HE-HF - Comchip Technology.
CPDQR2V5U-HFComchip TechnologyTVS DIODE 2.5VWM 7V 0402
CPDQR3-5V0UComchip Technology
CPDQR3V3R-HFComchip Technology
CPDQR5V0SP-HFComchip Technology
CPDQR24VEU-HFComchip TechnologyTVS DIODE 24VWM 0402
CPDQT18V-HFComchip TechnologyTVS DIODE 18VWM 12VC DFNWB1006
CPDQT5V0-HFComchip TechnologyVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.