- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
CGRKM4001-HF Thru CGRKM4007-HF.pdfInformace o životním prostředí
Comchip Technology RoHS Cert.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.094 | $0.09 |
| 200+ | $0.038 | $7.60 |
| 500+ | $0.036 | $18.00 |
| 1000+ | $0.036 | $36.00 |
Technické specifikace CGRKM4003-HF
Technické specifikace Comchip Technology - CGRKM4003-HF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Comchip Technology - CGRKM4003-HF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.1 V @ 1 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | SOD-123F |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | SOD-123F |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5 µA @ 200 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 1A |
| Kapacitní @ Vr, F | 15pF @ 4V, 1MHz |
| Číslo základního produktu | CGRKM4003 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Comchip Technology CGRKM4003-HF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CGRKM4007-HF | CGRKM4002-HF | CGRKM4004-HF | CGRKM4001-HF |
| Výrobce | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy CGRKM4003-HF PDF a dokumentaci Comchip Technology pro CGRKM4003-HF - Comchip Technology.
CGRM4004-GComchip TechnologyDIODE GP 400V 1A MINI SMA/SOD123
CGRKM4002-HFComchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 1A SOD123F
CGRKM4004-HFComchip TechnologyDIODE GP 400V 1A KM/SOD123F
CGRM4002-GComchip Technology
CGRCT302-HFComchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 3A 2010
CGRKM4005-HFComchip TechnologyDIODE GP 600V 1A KM/SOD123F
CGRM4003-GComchip Technology
CGRM4001-HFComchip TechnologyDIODE GP 50V 1A MINI SMA/SOD123
CGRM4001-GComchip TechnologyDIODE GP 50V 1A MINI SMA/SOD123
CGRKM4001-HFComchip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 1A KM/SOD123F
CGRKM4007-HFComchip TechnologyDIODE GEN PURP 1KV 1A KM/SOD123FVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.