- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
P6SMB Family Datasheet.pdfTechnické specifikace P6SMB22CA
Technické specifikace Eaton - Electronics Division - P6SMB22CA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Eaton - Electronics Division - P6SMB22CA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Coiltronics (Eaton) |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 18.8V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 30.6V |
| Napětí - porucha (Min) | 20.9V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMB |
| Série | P6SMB |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 19.7A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | 1 |
| Aplikace | Telecom |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Eaton - Electronics Division P6SMB22CA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | P6SMB22CA-E3/52 | P6SMB22CA M4G | P6SMB22CA-E3/5B | P6SMB22CA R5G |
| Výrobce | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | TSC (Taiwan Semiconductor) | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy P6SMB22CA PDF a dokumentaci Eaton - Electronics Division pro P6SMB22CA - Eaton - Electronics Division.
P6SMB22A_R1_00001-PECPANJITVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.