- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.342 | $0.34 |
| 200+ | $0.136 | $27.20 |
| 500+ | $0.132 | $66.00 |
| 1000+ | $0.13 | $130.00 |
Technické specifikace EM503504
Technické specifikace Eaton - Electronics Division - EM503504, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Eaton - Electronics Division - EM503504
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Coiltronics (Eaton) |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.25-1.5mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 16-24 AWG |
| Napětí - UL | 300 V |
| Typ | Plug for Unshrouded Header |
| Točivý moment - Šroub | 0.34 Nm (3.0 Lb-In) |
| styl koncovky | Screw |
| Série | Euro-Mag EM5035 |
| Rozměr šroubu | M2.6 |
| Pozice za úroveň | 4 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| stoupání | 0.197" (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 4 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.492" (12.50mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| hlavička orientace | - |
| Funkce | Interlocking (Side) |
| Proud - UL | 10 A |
| Proud - IEC | - |
| Délka kontaktu | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Eaton - Electronics Division EM503504.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EM503502 | EM503506 | EM503510 | EM503508 |
| Výrobce | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
EM504502Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5045 SERIES 02 POLE
EM503508Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 08 POLE
EM502520Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 20 POLE
EM503510Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM
EM502522Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 22 POLE
EM502523Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 23 POLE
EM503511Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 11 POLE
EM502519Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 19 POLE
EM503507Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 07 POLE
EM503509Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 09 POLE
EM5030CSMC
EM503506Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 06 POLE
EM502521Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 21 POLE
EM503505Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 05 POLE
EM503512Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 12 POLE
EM503503Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 03 POLE
EM503502Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 02 POLEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.