- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Balení PCN
Shipping Box and Labels 05/Jan/2018.pdfDatasheets
EM5025 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.582 | $0.58 |
Technické specifikace EM502505
Technické specifikace Eaton - Electronics Division - EM502505, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Eaton - Electronics Division - EM502505
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Coiltronics (Eaton) |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Typ | Header, Male Pins, Unshrouded |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | Euro-Mag EM5025 |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 5 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.197' (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 120°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 5 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.079' (2.00mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | - |
| Proud - UL | 15 A |
| Proud - IEC | - |
| Délka kontaktu | 0.177' (4.50mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Eaton - Electronics Division EM502505.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EM502510 | EM502508 | EM502503 | EM502507 |
| Výrobce | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy EM502505 PDF a dokumentaci Eaton - Electronics Division pro EM502505 - Eaton - Electronics Division.
EM502515Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 15 POLE
EM502509Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 09 POLE
EM502503Eaton - Electronics DivisionTERMINAL BLOCK, EURO MAG
EM501520Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5015 SERIES 20 POLE
EM502514Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
EM502508Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 08 POLE
EM501524Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5015 SERIES 24 POLE
EM502506Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 06 POLE
EM501523Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5015 SERIES 23 POLE
EM502511Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 11 POLE
EM501521Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5015 SERIES 21 POLE
EM502502Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 02 POLE
EM502504Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
EM502512Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM
EM502507Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 07 POLE
EM501519Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5015 SERIES 19 POLE
EM501522Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5015 SERIES 22 POLE
EM502510Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.