- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.571 | $0.57 |
| 200+ | $0.228 | $45.60 |
| 490+ | $0.221 | $108.29 |
| 980+ | $0.217 | $212.66 |
Technické specifikace AFDI001919098R2M06
Technické specifikace Chilisin Electronics - AFDI001919098R2M06, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Chilisin Electronics - AFDI001919098R2M06
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Chilisin Electronics |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | Radial |
| Velikost / Rozměry | 0.768" L x 0.748" W (19.50mm x 19.00mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | AFDI |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -50°C ~ 155°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Metal |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 8.2 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.350" (8.90mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 6mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 24 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 20A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Chilisin Electronics AFDI001919098R2M06.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AFDI001919092R2M06 | AFDI00191909820M06 | AFDI001919096R8M06 | AFDI001919093R3M06 |
| Výrobce | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| stínění | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.