- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
CTTF0201HCF Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.111 | $0.11 |
| 200+ | $0.045 | $9.00 |
| 500+ | $0.043 | $21.50 |
| 1000+ | $0.042 | $42.00 |
Technické specifikace CTTF0201HCF-1N3S
Technické specifikace Central Technologies - CTTF0201HCF-1N3S, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Central Technologies - CTTF0201HCF-1N3S
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Central Technologies |
| Typ | Thin Film |
| Tolerance | ±0.3nH |
| Dodavatel zařízení Package | 0201 |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | CTTF0201HCF |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 10 @ 500MHz |
| Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 500 MHz |
| indukčnost | 1.3 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 6GHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 600 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Vendor Undefined |
| Dosáhnout stavu | REACH info available upon request |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Central Technologies CTTF0201HCF-1N3S.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CTTF0201HCF-1N0S | CTTF0201HCF-1N3B | CTTF0201HCF-1N4S | CTTF0201HCF-1N2S |
| Výrobce | Central Technologies | Central Technologies | Central Technologies | Central Technologies |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CTTF0201HCF-1N3S PDF a dokumentaci Central Technologies pro CTTF0201HCF-1N3S - Central Technologies.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.