- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $18.957 | $18.96 |
Technické specifikace VBD1C0C1-1Z900-3DL
Technické specifikace Carling Technologies - VBD1C0C1-1Z900-3DL, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Carling Technologies - VBD1C0C1-1Z900-3DL
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Carling Technologies |
| Napìtí - DC | 12 V |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | Contura® V |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| mechanické Life | 150,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Osvětlení napětí (nominální) | 12 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Red |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 20A (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Black |
| Obvod | DPST-NO |
| Pohon Type | Concave (Standard V) - Illuminated |
| Pohon Značení | Standby - High Beam, Vertical |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Carling Technologies VBD1C0C1-1Z900-3DL.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | VBD1C0C1-1Z900-3DL | TZ3158D |
| Výrobce | Carling Technologies | TST |
| Osvětlení napětí (nominální) | 12 VDC | - |
| Obvod | DPST-NO | - |
| přepínač Funkce | Off-Mom | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 20A (DC) | - |
| Série | Contura® V | - |
| Funkce | - | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 105°C |
| mechanické Life | 150,000 Cycles | - |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm | - |
| Balík | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Osvětlení Type, Color | LED, Red | - |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles | - |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | - |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In | - |
| Napìtí - DC | 12 V | - |
| Pohon Type | Concave (Standard V) - Illuminated | - |
| Barva - Pohon / Cap | Black | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | - |
| Pohon Značení | Standby - High Beam, Vertical | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.