- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $18.975 | $18.98 |
Technické specifikace V1D1CWC4-13C00-0
Technické specifikace Carling Technologies - V1D1CWC4-13C00-0, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Carling Technologies - V1D1CWC4-13C00-0
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Carling Technologies |
| Napìtí - DC | 12 V |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| přepínač Funkce | On-Off |
| Série | Contura® V |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| mechanické Life | 150,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Osvětlení napětí (nominální) | 12 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Red |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 20A (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Black |
| Obvod | SPST |
| Pohon Type | Locking - Illuminated |
| Pohon Značení | No Marking |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Carling Technologies V1D1CWC4-13C00-0.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | V1D1CWCB-C3M00-0 | V1D1CWCB-A8C00-0 | V1D1CWCB-A3D00-0 | V1D1CWCB-C3E00-0 |
| Výrobce | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Barva - Pohon / Cap | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pohon Značení | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
V1D1CWHB-AJD00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWCB-C3E00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWC1-1PL00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6B-GJJ00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWHB-AJARS-1Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6C-ADA00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6B-AVD00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWCC-APECR-1Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWCB-A3D00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWCB-A8C00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWCB-C3M00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWCB-APE00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6B-CVH00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6B-AVH00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6B-CPH00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6B-C3W00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CW6C-UBD00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1D1CWHB-A8A78-1Carling TechnologiesSWITCH ROCKERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.