- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.526 | $16.53 |
Technické specifikace V1B2BJ04-JJZ00-000
Technické specifikace Carling Technologies - V1B2BJ04-JJZ00-000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Carling Technologies - V1B2BJ04-JJZ00-000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Carling Technologies |
| Napìtí - DC | 24 V |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| přepínač Funkce | On-Off |
| Série | Contura® V |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| mechanické Life | 150,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Osvětlení napětí (nominální) | 24 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Green |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 15A (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Black |
| Obvod | SPST |
| Pohon Type | Paddle - Illuminated |
| Pohon Značení | No Marking |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Carling Technologies V1B2BJ04-JJZ00-000.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | V1B2BJ04-6KZ00-000 | V1B2BJ01-69Z00-000 | V1B2BJ0C-A4C00-000 | V1B2BJ0B-AGC00-000 |
| Výrobce | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Barva - Pohon / Cap | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Pohon Značení | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
V1B2BJ0C-A9C3F-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-A9C45-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-A9C55-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ01-69Z00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0C-A9CN5-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BD0C-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0C-A9C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0C-A4C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-AMB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-A9C63-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-AECA8-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-AWC45-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ04-6KZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-AKC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-AGC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-CTC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80B-AWB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80B-AWBMF-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.