- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.286 | $5.29 |
Technické specifikace RGSCC211-R-W-B-E
Technické specifikace Carling Technologies - RGSCC211-R-W-B-E, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Carling Technologies - RGSCC211-R-W-B-E
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Carling Technologies |
| Napìtí - AC | 125 V |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| přepínač Funkce | On-Off |
| Série | RGSC |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 28.58mm x 25.40mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| mechanické Life | 100,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | - |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 20A (AC) |
| Barva - Pohon / Cap | White |
| Obvod | DPST |
| Pohon Type | Concave (Curved) |
| Pohon Značení | O - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Carling Technologies RGSCC211-R-W-B-E.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RGSCC211-R-W-B-F | RGSCC211-R-R-B-E | RGSCC211-R-B-B-E | RGSCC211-R-B-B-A |
| Výrobce | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Pohon Značení | - | - | - | - |
| Barva - Pohon / Cap | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
RGSCC211-R-B-B-FCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-B-B-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC571-R-B-B-DCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-B-B-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC571-R-B-B-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC215-R-B-B-ECarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-B-B-BCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-P-B-B-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-W-B-FCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC215-R-B-B-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-W-W-DCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-R-B-DCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC570-R-B-B-ECarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-B-B-DCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC211-R-R-B-ECarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC571-R-B-B-ECarling TechnologiesSWITCH ROCKER
RGSCC570-R-W-W-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.