- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $53.08 | $53.08 |
Technické specifikace A21-B0-14-615-511-MJ
Technické specifikace Carling Technologies - A21-B0-14-615-511-MJ, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Carling Technologies - A21-B0-14-615-511-MJ
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Carling Technologies |
| Napìtí - DC | 80 V |
| Napìtí - AC | 277 V |
| Série | A |
| Balík | Bulk |
| Počet pólů | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení | None |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 15A |
| Breaker Typ | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Schválení agentura | CCC, TUV, UL489A |
| Pohon Type | Rocker |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Carling Technologies A21-B0-14-615-511-MJ.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | A21-B0-14-650-511-E | A21-B0-24-615-511-E | A21-B0-24-615-131-E | A21-B0-12-635-511-E |
| Výrobce | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Počet pólů | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Breaker Typ | - | - | - | - |
| Osvětlení | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
A21-B0-14-630-935-ICarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-630-C12-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-615-511-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-450-9B5-MTCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-620-231-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-640-M12-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-615-131-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-610-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-640-P11-MTCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-10-235-131-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-420-9B5-MTCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-630-112-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-635-511-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-14-650-511-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-620-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-616-415-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-12-450-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
A21-B0-24-620-111-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.