- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
PLC1 Series Drawing.pdfDatasheets
PL Series Brochure.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $20.913 | $20.91 |
Technické specifikace PLC1G423C03
Technické specifikace ITT Cannon, LLC - PLC1G423C03, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako ITT Cannon, LLC - PLC1G423C03
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Cannon (ITT Cannon) |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Materiál skeletu | Polysulfone (PSU) |
| Shell Finish | - |
| Série | PL |
| Primární materiál | Plastic |
| Balík | Bulk |
| Orientace | C |
| Provozní teplota | -50°C ~ 150°C |
| Počet poloh | 3 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Plastic |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 10A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 20.0µin (0.51µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Gray, Yellow |
| kabel Zahájení | 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) |
| Číslo základního produktu | PLC1G |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Polysulfone (PSU) |
| Aplikace | Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako ITT Cannon, LLC PLC1G423C03.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PLC1G423C10 | PLC1G423C07 | PLC1G423C02 | PLC1G423C09 |
| Výrobce | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Ukončení | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PLC1G423C03 PDF a dokumentaci ITT Cannon, LLC pro PLC1G423C03 - ITT Cannon, LLC.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.