- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MIL-DTL-5015, CA Brochure.pdfHTML Datasheet
CA3106R16-11P Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
Technické specifikace CA3106R16-11P
Technické specifikace ITT Cannon, LLC - CA3106R16-11P, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako ITT Cannon, LLC - CA3106R16-11P
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Cannon (ITT Cannon) |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 16-11 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-5015, CA |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 2 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 41A |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Silver |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Olive Drab |
| Číslo základního produktu | CA310 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako ITT Cannon, LLC CA3106R16-11P.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CA3106R16-11PF80 | CA3106R16-11PA95 | CA3106R16-11PB | CA3106R16-11PF9 |
| Výrobce | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CA3106R16-11P PDF a dokumentaci ITT Cannon, LLC pro CA3106R16-11P - ITT Cannon, LLC.
CA3106R16-10PF85ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 3P SILV SLDR CUP
CA3106R16-11PF9ITT Cannon, LLCER 2C 2#12 PIN PLUG
CA3106R16-11SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 2P SILVER CRIMP
CA3106R16-11SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 2P SILV SLDR CUP
CA3106R16-12PF80ITT Cannon, LLCER 1C 1#4 PIN PLUG
CA3106R16-10SF80F0ITT Cannon, LLCCONN PLUG HSG FMALE 3POS INLINE
CA3106R16-11PBITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 2P SILV SLDR CUP
CA3106R16-10PK10ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
CA3106R16-10SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILV SLDR CUP
CA3106R16-10SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
CA3106R16-10SA206ITT Cannon, LLCER 3C 3#12 SKT PLUG
CA3106R16-12PITT Cannon, LLCER 1C 1#4 PIN PLUG
CA3106R16-11PA95ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
CA3106R16-10SBF80A176ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
CA3106R16-11PF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
CA3106R16-10SF85ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILV SLDR CUP
CA3106R16-10SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
CA3106R16-12SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 1P SILV SLDR CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.