- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
CA3106F32-7S-B Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
Technické specifikace CA3106F32-7SB
Technické specifikace ITT Cannon, LLC - CA3106F32-7SB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako ITT Cannon, LLC - CA3106F32-7SB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Cannon (ITT Cannon) |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 32-7 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 35 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Reverse Bayonet Lock |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 22A, 41A |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Silver |
| Typ konektoru | Plug, Female Sockets |
| Barva | Olive Drab |
| Číslo základního produktu | CA310 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako ITT Cannon, LLC CA3106F32-7SB.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CA3106F32-7SB15 | CA3106F32-7SBF80 | CA3106F32-7SF187 | CA3106F32-7SF85 |
| Výrobce | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| napìtí | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CA3106F32-7SB PDF a dokumentaci ITT Cannon, LLC pro CA3106F32-7SB - ITT Cannon, LLC.
CA3106F32-7SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 35P SILVER CRIMP
CA3106F32-7SF85ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 SKT PLUG
CA3106F32-7SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 35P SOLDER CUP
CA3106F32-7PF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 35P SILVER CRIMP
CA3106F32-7SF97ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 SKT PLUG
CA3106F32-7SF80F187ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 35P SILVER CRIMP
CA3106F32-7SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 35P SILVER CRIMP
CA3106F32-7PDNITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 35P SILV SLDR CUP
CA3106F32-7PBM02ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 PIN PLUG
CA3106F32-7PF85ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 PIN PLUG
CA3106F32-7PF80F16ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 PIN PLUG
CA3106F32-7PF97ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 PIN PLUG
CA3106F32-7PWBITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 35P SILV SLDR CUP
CA3106F32-7PF183F137ITT Cannon, LLCER 35C 28#16 7#12 PIN PLUG
CA3106F32-8PBITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 30P SILV SLDR CUP
CA3106F32-7SB15ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 35P SILVER CRIMP
CA3106F32-8PITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 30P SILV SLDR CUP
CA3106F32-7SF187ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 35P SOLDER CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.