- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
CA70P, L Model Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.368 | $4.37 |
Technické specifikace CA70L16005ILR
Technické specifikace CTS-Frequency Controls - CA70L16005ILR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS-Frequency Controls - CA70L16005ILR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | CA70L |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | LVDS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 160 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 60mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 15µA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Číslo základního produktu | CA70 |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS-Frequency Controls CA70L16005ILR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CA70L16005INR | CA70L16003ILR | CA70L16004ILR | CA70L16003HLR |
| Výrobce | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CA70L16005ILR PDF a dokumentaci CTS-Frequency Controls pro CA70L16005ILR - CTS-Frequency Controls.
CA70L2502HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2502GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16007HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004ILRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2502HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003INRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16005INRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004INRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2502GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003ILRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16007HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2503GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2503GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount AutomoVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.