- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
CA70 Model.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.561 | $1.56 |
Technické specifikace CA70C5007PMT
Technické specifikace CTS-Frequency Controls - CA70C5007PMT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS-Frequency Controls - CA70C5007PMT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Napětí - Supply | 1.8V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | CA70 |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | HCMOS, TTL |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±150ppm |
| Frekvence | 50 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 25mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS-Frequency Controls CA70C5007PMT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CA70C5007HMT | CA70C5007MNT | CA70C5007PNT | CA70C5007NMT |
| Výrobce | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CA70C5007PMT PDF a dokumentaci CTS-Frequency Controls pro CA70C5007PMT - CTS-Frequency Controls.
CA70L10003GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10003HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10002HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10003GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10003HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10002GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10002HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L10002GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount AutomoVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.