- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
ATS(-SM) Series Datasheet.pdfDatasheets
ATS(-SM) Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.122 | $0.12 |
| 200+ | $0.047 | $9.40 |
| 500+ | $0.045 | $22.50 |
| 1000+ | $0.045 | $45.00 |
Technické specifikace ATS10A
Technické specifikace CTS-Frequency Controls - ATS10A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS-Frequency Controls - ATS10A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Série | ATS |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | HC-49/US |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Pracovní režim | Fundamental |
| Typ montáže | Through Hole |
| zátěž kapacitní | 20pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 10 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 60 Ohms |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS-Frequency Controls ATS10A.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ATS10ASM-1E | ATS10ASM-1 | ATS10A-E | ATS100SM-1E |
| Výrobce | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Série | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Pracovní režim | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| zátěž kapacitní | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnocení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ATS10A PDF a dokumentaci CTS-Frequency Controls pro ATS10A - CTS-Frequency Controls.
ATS100SMCTS-Frequency Controls0010.000000 MHZ CrystalVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.