- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.097 | $0.10 |
Technické specifikace 742C163512JP
Technické specifikace CTS Resistor Products - 742C163512JP, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS Resistor Products - 742C163512JP
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.252' L x 0.063' W (6.40mm x 1.60mm) |
| Série | 742 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 5.1k |
| Power Per Element | 63mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 8 |
| Počet Pins | 16 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028' (0.70mm) |
| Typ obvodu | Isolated |
| Číslo základního produktu | 742C163 |
| Aplikace | DDR SDRAM, DRAM, MDDR |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS Resistor Products 742C163512JP.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 742C163510JP | 742C163560JP | 742C163471JP | 742C163681JP |
| Výrobce | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Power Per Element | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Resistor-Ratio-Drift | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Odpovídající poměr rezistoru | - | - | - | - |
| Odpor (Ohm) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet rezistory | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Počet Pins | - | - | - | - |
| Typ obvodu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 742C163512JP PDF a dokumentaci CTS Resistor Products pro 742C163512JP - CTS Resistor Products.
742C163560JCTS CorporationVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.