- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
435 Model Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.426 | $0.43 |
Technické specifikace 435F20023CKT
Technické specifikace CTS-Frequency Controls - 435F20023CKT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS-Frequency Controls - 435F20023CKT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 435 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 2-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 8pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Frekvenční stabilita | ±30ppm |
| Frekvence | 20 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 40 Ohms |
| Číslo základního produktu | 435F |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS-Frequency Controls 435F20023CKT.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 435F20023CET | 435F20023CDT | 435F20023IKT | 435F20023CAT |
| Výrobce | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| zátěž kapacitní | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| Pracovní režim | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 435F20023CKT PDF a dokumentaci CTS-Frequency Controls pro 435F20023CKT - CTS-Frequency Controls.
435F20023GKTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023GETCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023CATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023IDTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023CDTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023IKTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023CETCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023GDTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023GATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20025CATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023IATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
435F20023IETCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface MounVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.